Ece Kurtuluş

Merhaba  Öğretmenim ;

“Öğretmenim” şeklinde hitap etmek bana daha samimi gelmesi sebebiyle size böyle hitap etmek istedim. Benim için bu hayatta tanımasaydım bile eksikliğini hissedebileceğim biri oldunuz benim için.

Dört senelik üniversite hayatım boyunca sadece bir ders için, derse girmeden 15 dakika önce,  arkadaşlarıma hiçbir zaman “Derse girmesek olmaz mı?” sorusunu sormadığım, sormak istemediğim; dersi derste öğrenmenin yanında, dersimize gelen konukların sayesinde iş hayatının karmaşıklaşan yapısını basite indirgememe sebep olan, aile işletmelerine daha farklı; geniş bir açıdan bakmamı sağlayan, okulu  bitirince “ne yapsam” diye düşünürken; şu an aklımdaki fikrin tohumunu ekmemde katkısı olan bir ders; diğer yandan da güzel bir tecrübeydi benim için.

Derslerimiz çok keyifli, eğlenceliydi. TED  videolarını tek başıma izlerken sıkıldığım halde, derste videoları izlemek daha bir güzeldi. Müziklerinizi sevdim, içimden, sessizce eşlik ettim. Keşke farkındalığım en son senemde değil de, daha önce sizin herhangi dersinizi aldıktan sonra oluşsaydı. Sizi tanıdığıma, dersinize katılabilme şansına eriştiğime ve öğrenciniz olduğuma çok memnun oldum. Her şey için teşekkür ederim. Geleceğin, sizin için güzel günler getirmesi dileğimle, hoşçakalın.

Comments are closed.

TOP