Burçin Özmen

Anadolu üniversitesi deyince aklıma gelen ilk hocam olacağınız bir gerçek.Sizden öğrendiğim en güzel şey “öğrencilik demek kitap ezberlemek değildir, öğretmenlik demek kitap cümlelerini satır satır okumak değildir” Bu güne kadar aldığım derslerden en keyiflisi işletme politikasıydı. Ders slaytlarda kalmadı o güne uygun konuk seçiminizle de anlattıklarınız tam anlamıyla belleklerimizde yerini alıyordu. 1.sınıftan beri “inovatif olun!”  cümlesini adımızdan bile çok duyduk derslerimizde bunun uygulamasını göremedik ama siz “bir ders nasıl inovatif anlatılır” ı  bize tam anlamıyla gösterdiniz bir öğrenciniz olarak sonsuz teşşekür ediyorum.
Bizler sizin için en güzel kızlar en yakışıklı erkekler daha da önemlisi bir yönetici adayıydık.Bunu bizlere hissetirdiniz.
Derslerinizde oldukça samimiydiniz ders anlatımınızda yenilikçi olduğunuzu söylemiştim ancak gelen konuklarımıza sorduğunuz soruların aynı standartlarda olması zaman zaman dersi monotonlaştırdığını düşünüyorum. Bence konuklarımızın uzmanlık alanlarına ve o gün işlediğimiz konuya yönelik sorular yönetmek daha da yararlı olacaktır.
Siz büyük bir ihtimal beni unutacaksınız ama ben sizi ANADOLUNUN YILDIZ HOCASI olarak hep hatırlayacam anlatıcam. Kişisel fikirlerime önem verdiğiniz için ayrıca teşşekür ediyorum.

Comments are closed.

TOP