Sezai AKBIYUK

Merhaba

Bu değerlendirmeyi farklı açılardan yapmayı düşünüyorum.

İlk olarak dersin içeriği ve niteliği. Bu konu öğrenciyi sıkmamak ve 3 saatin nasıl geçtiğini anlamaması bakımından çok önemli. Dönem içerisinde derslerinizin tümü akıcı bir biçimde geçti ve hepsi farklı yönlerden bizlere bir şeyler kattı. Fakat sizin tek dezavantajınız bizlere 4 yıl boyunca bir çok niteliksiz yöneticiliğe dair dersler verilmesinden artık bizlerin sıkılmış olması. Bu durumda bile bu dersi severek dinlediysek bence bunu sizin başarınıza, ders anlatmadaki ustalığınıza bağlı.

Bir diğer nokta ise teori ile pratiğin çakışması noktasında olacak. Kitaplar ne kadar da etkin yönetici böyle olur ve şunları yapar desede biz bunları pratik yaşamda görmediğimiz sürece bizim için bir anlam ifade edeceğini düşünmüyorum. Bundan dolayıdır ki sizin derse getirdiğiniz konukların bizim pratiği görmemiz konusunda bizlere çok büyük katkıları oldu.

Video ve makaleler ise derse gerçekten farklılık kattı ve ilgilenenlere sonradan bu konularda okuma yapma ve araştırma şansı verdi.

Sonuç olarak güzel bir dönem, verimli bir ders ve mezuniyet öncesinde unutulmaz anılara sahip olduğumuz zamanlara sahip olduk. Tüm bunların sizin gibi bir eğitimci sayesinde olduğunu düşünüyorum.

 

Saygılarımla

Esen kalın.

Comments are closed.

TOP