Ahmet Şen

Hocam Merhaba;

Ben Kurumsal İletişim Öğrencilerinden Ahmet;

Malumunuz dün final sınavımız oldu  ve tüm arkadaşlar ile ilk defa yüz yüze gelme fırsatımız oldu. Bir yerlerde oturup sohbet edip dersler hakkında konuştuk ve hocalarımızı çekiştirdik. Tüm arkadaşlarımız sizden, bize öğrettiklerinizden ve eğitim tarzınızdan çok memnun. Bizimle dönemim başından sonuna kadar ilgilenen, yazdıklarımıza cevap veren, yanlışlarımızı düzeltip bizi doğruya yönlendiren, mail attığımızda dikkate alıp cevap veren, hocalarımız arasında bizimle en çok ilgilenen insandınız. Kendim ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Diğer arkadaşlarım adına da rahatça konuşabiliyorum çünkü onlarında ne düşündüklerini çok iyi biliyorum. Bir şeyler öğrenebildiniz mi diye soracak olursanız cevabımız kesinlikle evet. Yeni tanıştığımız Kurumsal Yönetimle ilgili bir çok konuda bilgi sahibi olduk. Konuya bakışımız değişti. Hiç bilmediğimiz kavramlar ile karşılaştık ve bilgi sahibi olduk.

Sonuç itibari ile uzaktan eğitim sürecini değerlendirirsek;

1.       Bizimle irtibatı asla koparmadınız. Biliyorduk ki en azından Barış Hoca yazıklarımızı okuyor,

2.       Ödev için verdiğiniz süre gayet makul bir süre idi. Hazırlanacak vaktimiz oldu.

3.       Bize anlatmadığınız şeyler hakkında ödev istemediniz ve soru sormadınız,

4.       Her hafta verdiğiniz araştırma konusu ve ardından yaptığınız açıklamalar çok iyi oldu hem araştırdık hemde sizden doğrusunu öğrendik.

5.       Sosyal Medya (Twitter, Kişisel Web Sayfası)’yı etkin kullanıyorsunuz ve sizi takip ediyoruz.

6.       Ders videolarını artırabilirsiniz, videolar bizim için yazılı dokümanlardan daha çekici oluyor.

 

Sizden aldığımız dersimiz bitti. Ancak sizi takip etmeye devam edeceğiz. Gerçekten doğru yolda, doğru yöntemlerle, doğru şekilde ilerliyorsunuz hiç hız kesmeyin ve değişmeyin. Her şey için teşekkürler hocam.

(Bu arada sizinle konuşmak ve tanışmayı çok istiyorduk, kısmet olmadı.)

Comments are closed.

TOP