Damla Çağın

Merhabalar Hocam,

 

Siz bizlerden dersle ilgili görüşlerimizi isteyeli çok oldu ancak; ne yalan söyleyeyim ben biraz çekindim mail yollamaya.

Bu dönem Rekabet Yönetimi dersinde size layık bir öğrenci olamadığımı düşünüyorum çünkü. Yani; hem kendime hem de size dair sorumluluklarımı yerine getiremedim bence, dolayısıyla da tereddüt ettim dersle ilgili görüş bildirmekte.

 

Dördüncü sınıftayım hocam, ama taa iki sene evvel bizim fakültede dersinizi almıştım ve o zamandan beri de tüm arkadaşlarıma olumlu propagandanızı yaparım. Hatta iki sene evvel Kurum Kültürü dersinde anlattığınız konular, üzerinde konuştuğumuz örnek olaylar hala aklımda ve hatta Rekabet Yönetimi dersinin iki final sorusunu ( Hofstede’in toplumsal değer araştırması) da taa iki sene önceki bilgilerimin hatırımda olmasına sebep cevapladım.

 

Hocam, arada bir sizi övmeye kalsak bize dersiniz ki ; “arkadaşlar maaş alıyorum heralde” Ben de demek istiyorum ki “sizin gibi o maaşı alan çoook kişi var, önemli olan işinize ne kadar saygı duyduğunuz ve bağlı olduğunuz”

 

Sonuç itibariyle; son sınıf öğrenci olarak diyebileceğim:

 

Dersi işleme biçiminiz olsun, anlattığınız şeyi özümsemeniz olsun, dersi anlatma tekniğiniz ya da dersteki beklemediğimiz çoğu şaşırtıcı ve komik çıkışlarınız olsun dersinizi çok kaliteli bir hale getiriyor ve ben kendi adıma bundan çok memnun oluyorum.

 

Anadolu Üniversitesi’nden sizden ders almış ve sizi tanımış olarak mezun olacağım için çok mutluyum hocam.

Öğrencilik hayatım boyunca (tahminlerime göre Haziran’da son buluyor) aklımda kalacak ve belki de ilerde çocuklarıma anlatacağım bir kaç hocamdan birisiniz.

 

Başarılarınız, işinize karşı olan motivasyonunuz ve enerjiniz daim olsun hocam.

 

En önemlisi de derslerde hep bahsettiğiniz ve işteki başarınızın sebebi olarak gösterdiğiniz evinizdeki huzurunuz da hep daim olsun.

 

Saygılarımla

Comments are closed.

TOP