Elifcan Şahin

Hocam;

Öncelikle çok özür diliyorum ders hakkındaki görüşlerimi belirtmekte geç kaldığım için. Twitter’daki mesajınızı şimdi görüp çok utandım kendimden bu maili daha önce atamadığım için. Kaldığım yerdeki internet çok kötü olduğundan dolayı bir süredir bazı sitelere giremiyordum hatta günlük maillerimi kontrol etmekte ve mail atmakta sıkıntılar yaşadım. Umarım naçizane görüşlerimi kabul edersiniz.

Dersi işleyiş tarzınız ilk başta çok ilgimi çekmişti. Çünkü 4 yıldır aldığım dersler ve hocaların dersi işleyiş tarzı oldukça sıradan ve klasikti. Bu şekilde sabah sekizdeki derse gelmeyi daha katlanabilir kılmanız da sizin başarınız olsa gerek. Quizlerdeki düşündürücü makaleler, müzik video klipleri, günceli takip edip karşınızdaki kitleyle iletişimi kurabilmeniz derse devama teşvik etmekte oldukça başarılı bir yöntem olmuş. Dersleri bu derece etkin ve verimli kılmanız biz öğrenciler açısından bence büyük bir şans. Özellikle ilgimi çeken şey TED videoları oldu. Sizin aracılığınızla bu sivil toplum örgütünü tanıdım ve interneti kullandığım süre içerisinde çokça yararlanıyorum bu siteden. Sizi eleştirmek haddim değil tabiî ki. Yazarken çok da rahat olamadım yanlış bir şey söyler de haddimi aşarım diye.

Gelecek dönem ve yıllarda daha yaratıcı daha donanımlı ders içerikleriyle öğrencileri şaşırtmanız ve çoğu akademisyenlere örnek olmanız dileğiyle…

Comments are closed.

TOP