Öztürk Kırmızı

Öncelikle bu dönem bu dersi seçmemin ne kadar doğru bir tercih olduğunu bu dönemin sonunda gördüğümden dolayı mutluluğumu belirtmek isterim.Dönem içinde derse katılımı teşvik edici uygulamalar ve eğlenceli hale getirici videolarla(kazanımlar elde ettiğimiz TED videoları gibi) dersi derste öğrenmenin gerekliliğini bizlere öğrettiniz.Eğlenceyi de derslere katarak dersleri sürdürülebilir hale getirdiniz.

Yaptığınız bu uygulamaların öğrenciler açısından, daha çok öğrenime itici ve dersi derste öğrenmeye yönelik bir özellik olarak en azından kendi şahım adına gördüğümü söyleyebilirim.Vize sonrası yaptığınız yönetici konuklarınız ile de profesyonel yaşamdan manzaralarla da bize ilerideki yaşamımızda önümüze çıkması olası altın kurallar ve temel bilgileri sahaya ulaşmadan edinmemizi ayrı bir kazanım olarak görmekteyim.

Olumsuz yönler olarak da pek bir söyleyeceğim bir durum söz konusu değil açıkçası.Saatleri söylemedeki farklı okuyuş tarzınız ve gelen konuklara çeşitli sorular sorarken onların yüzüne bakarak değil de karşıya veya yere bakarak konuşmanız değişik ve olumsuz yön olarak aklımda kalanlardan.

Tüm bunların dışında öğrencilerle bir öğretmen-öğrenci ilişkisinin yanında babacan,içten ve samimi yaklaşımınız gerçekten övgüye değer diye düşünüyorum.

Bundan sonraki yaşamımızda da sizi ve sizin gibi değerli insanları görme ümidiyle birlikte bu güzel dersi bize takdim etmenizdeki emeklerinizden ötürü size çok teşekkür ediyor,bundan sonraki hayatınızda da sağlıklı,mutlu,huzurlu ve başarılı yıllar diliyorum.

Saygılar

Comments are closed.

TOP