YASEMİN YILMAZ

Merhaba hocam, ben çeko 3.sınıf öğrencisiyim. bu dönem vermiş olduğunuz işletme politikası dersinizi alıyorum. daha önce sizden ders alan arkadaslarımın tavsiyelerine uyarak dersinizi seçtim. ve iyikide secmısım dıyorum. ders işleme tarzınız tek kelimeyle mükemmel. her derste izlettiğiniz videolar, yaptığınız küçük quizler dersın daha akılda kalıcı olmasını sağladı.bunun dısında ben sızın dersınızde sıkıldıgımı hiç hatırlamıyorum. dersin ilk 15 dakıkasında yaptığımız haftanın krıtık olaylarının degerlendırmesı,itiraf etmeliyimki benı, sabahları okula gelirken müzük dinlemek yerine radyodan haberlerı dınlemeye  mecbur etti:) hocam beni haberlerı takıp etmeyen veya gazete okumayan bı ogrencı sanmayın lutfen. ben sacede o gun olan yenı bır haber var mı   dıe dersınıze gelmeden önce radyodan tekrar dinlemek istiodum..

     Ders boyunca sürekli konusan ders odaklı hocalardan değilsiniz, en begendiğim yönlerinizden biriside bu belkide..  ‘arkadslar bir yönetici gözüyle bu drumu nasıl degerlendirirdiniz? ‘ gibi sorularla bizleri dersin içine çekmeyi çok güzel basarıp,dersınızı daha kalıcı hale getırdınız.. bu durum en baslarda bnm için biraz streslı olmustu, ‘eyvah hoca bana bakıo,aman bana sormasın’ deyip sizden hep gözlerimi kaçırmıstım ama sizden kaçmadı tabıkı..neysekı sonradan alıştım bosuna stres yapmışım..sizn sayenızde bunu da öğrendim hocam..
Bence siz gerek kişiliğiniz, gerek bilginiz, gerek zekanız, gerek espri anlayışınız, gerek ders işleyiş tarzınız ve gerek duruşunuzla harika biz eğitimcisiniz. iyiki sizi tanımısım bıraz geç kaldım ama olsun  önümde yarım dönem var ve bu dönem içinde sizin takipçinizim hocam haberiniz olsun..başarılarınızın devamını diliyorum ve sizi örnek alıyorum.. keske tüm eğitimcilrimiz sizin kadar olabilseler…

YASEMİN YILMAZ

Comments are closed.

TOP