BURAK COŞKUN

Merhaba Hocam,

Öncelikle şunu belirtmeliyimki böylesine kendinizi geliştirmeye adamanız, sürekli yeni bir şeyler geliştirmeye çalışmanız, ne çiçeği burnunda öğretim üyelerinde ne de rektörde var. Bu yönünüz benim en çok sevdiğim yönünüzdür diyebilirim.

Nottlarımızı saat gece 02:00 bile olsa açıklamanız (vizeyi sanıyorum o saatte açıklamıştınız.), kısa sınavların sonuçlarını hemen açıklamanız benim sevdiğim diğer bir yönünüzdür.
Her derste izlediğimiz videoları oldukça yararlı buluyor ve devam etmesini istiyorum.

Kısa sınavların da faydalı olduğunu düşünüyorum. Hem derse devamlı olanların belirlenmesi, hem de değişik bir konuyu yönetici gözüyle yorumlama yeteneğinin kazanılması bakımından olumlu görüyorum.

Derslerin başında gündem konularından konuşmamız bir işletmecinin olmazsa olmazıdır bence. Fakat sizin de dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama gündemi takip edenlerin sayısı çok az, sürekli aynı kişiler derse katkı sağlıyor. Bu konuda ne yapılmalı bilmiyorum ama belki biraz uyarıda bulunabilirsiniz öğrencilere. Arkadaşlar haberleri izleyin, duyarlı olun, takip edin vs. diye. Bir üniversitelinin, hele ki işletmeciyse, iktisatçıysa, maliyeciyse güncel finansal ve siyasi olayları kesinlikle takip etmeli diye düşünüyorum.

Kötü olduğunu düşündüğüm bir yönünüz yok. Fakat sadece bir şey dikkatimi çekti. Saati söyleme konusunda bir tarzınız var. Saat kaçı söylediniz diye düşünüyorum her zaman. Bu farklı bir bakış açısı getiriyor aslında. Sözün özü, bundan iyisi Şam’da kayısı :)

Teşekkür Ederim. İyi çalışmalar.

 

Burak Coşkun

Comments are closed.

TOP