MERVE KIRLI

Merhaba Hocam;

Biz öğrencilerin üniversiteye gelirken kurduğu hayallerle üniversitede karşılaştıkları aynı mı? Eğitim metotları, öğretim üyelerinin tarzları liseden farklı mı? Kendi adıma ben bu ayrımı kesin sınırlarla yapamıyorum.Siz bu ayrımı yakalamamdaki şanslarımdan biriniz.
Derse geldiğim ilk günden itibaren farklı bir yaklaşımınız olduğunu hissettim ve gelmiş olduğumuz derse kadar hislerim beni yanıltmadı.
Ders konularını günümüze uyarlayıp insanların zihninde kalmasını eğlenceli şekillerde sağlayabiliyorsunuz ki bu derse katılım için devamlılık için önemli bir faktör. Ders süresince gündemden konuşulması, öğrencilerin aktif olması ve kendini doğru ya da yanlış düşünse de özgürce ifade etmesi üniversiteye yakışan bir ortam ki siz bunu sağlamak için elinizdem geleni yapıyorsunuz.
Video izletilmesini gerçekten sevdim. Ders pratiğe dökülüyor ve daha akıcı bir şekilde geçiyor.Ayrıca daha çok erkeklerin ilgi alanında olan otomobil ve futbolla ilgili bir şeyler bilmek beni daha da memnun etti.:)
Konukların verimliliği hakkında; bunu ancak konukların sahip oldukları bilgi, yetenek, yöneticilik vasıflarıyla değil de bunu bize 45 dakika içinde nasıl sunabildikleriyle ölçebilirim.Yani konuğa göre değişir.
Örnek olaylar, değişik istatiksel veriler zihnimde yer eden noktalaradan.Bu noktaların dersten keyif almamda rol oynadığını söyleyebilirim.
Tek olumsuz eleştrim şu olacak ki kitaptan okuduğunuz bölümleri çok uzun tutmanız.Ne kadar dinlemeye çalışsam ders niteliğinde olduğundan olsa gerek dikkatim dağılıyor ve kendi hayal dünyama dalıyorum.
Dersinizden ve sizi tanımadıktan büyük bir memnuniyet içerisindeyim. Keşke son senemde önce sizden ders alıp sizinle tanışabilseydim.Üniversiteye gelirken kurduğum hayallere beni yaklaştırdığınız için teşekkür ederim.

Saygılar
Merve Kırlı

Comments are closed.

TOP