Murat Çiftçi

Merhaba Hocam,
Öncelikle neden bu kadar geç kaldim bu yaziyi yazmakta onu kisaca açiklayayim.

Önceleri bunun bir methiye yazisi gibi olacagini düsündügüm için yazmak istememistim ancak nasil ki eksik ya da yanlis gördügümüz

seyleri dile getiriyorsak memnuniyetimizi de dile getirmemiz gerekir diye düsünerek yazmaya karar verdim.
Ilk olarak sizden ilk defa ders aldigimi belirtmek isterim. Bugüne kadar ders aldigim hocalar için siralama yapmam istense, sizi ilk 3 içerisinde hiç düsünmeden sayardim.

Çünkü ögrenciye yaklasma tarzinizla daha ilk dersten herkesin sempatisini kazandiniz bence.

Ders islerken bizimde sürece dahil olmamizi saglamaya çalismaniz, her söz alani sonuna kadar sikilmadan ve lafini kesmeden dinlemeniz benim ilgimi çekmeye yetti açikçasi.

Ayrica konulari mümkün oldugunca çok örnek vererek açiklamaya çalismaniz ögrendiklerimizin kalici olmasina büyük katki sagladigini düsünüyorum.
Tabi bu arada derslerin en eglenceli yani süphesiz küçük sinavlardi. Derslerinize bazi özel sebeplerden ötürü çok fazla devam edemedim ancak katildigim küçük sinavlar bana çok sey katti.

Bence tam da istediginiz gibi bizlere olaylara farkli bir pencereden bakmayi ögrettiniz.

Hocam, bu senenin sonunda bir aksilik olmazsa mezun oluyorum, bugüne kadar 50’den fazla ders aldim.

Tamam haklarini yemek istemem diger hocalarimiz da bize katkida bulundu muhakkak, ancak bize bazi seyleri ezberleterek onlardan sinav yapip, dersini bir sey ögrenmeden
geçtigim çok sayida hoca oldu.

Eger her biri sizin gibi olaylara farkli bir açidan bakmayi ögretmis olsalardi, bugün bu okuldan 50 farkli bakis açisina sahip olarak mezun olurdum ve kendimi hayata daha fazla hazir hissederdim.

Lafi çok fazla uzatmadan, sizinle bahar döneminde Isletme Politikasi dersinde tekrar görüsmeyi umarak, saygilarimi sunuyorum.

Murat ÇIFTÇI

Comments are closed.

TOP