Özgür Kızılay

Merhabalar Hocam,
Rekabet Yönetimi dersi ile ilgili yorumlarimizi almak istemistiniz…

Öncesinde sunu söylemek isterim; dört yillik ögrencilik hayatimda, I.I.B.F. de bir baska örnegini daha görmedigim bir ögrenci ders takibine sahip dersiniz.

Ve tabi ki bu sizin basariniz. Yani, gipta edilesi bir basari bence.

Görebildigim kadariyla, gerek dersi isleyisiniz gerekse bunu her hafta yapilan kuizlerle desteklemeniz, sinifin enerjisini, baska baska seylere degil de, derse yöneltmekte oldukça etkili.
Daha baska ne yapilabilir, diye kendime sordugumda, aklima, kuizlerin notlandirilmasi ve bu notlarin sinifta günü gününe ya da en geç bir sonraki hafta açiklanmasi geldi.

Böyle dedim; çünkü gördügüm kadariyla ögrencilerin tamamina yakininin gözünde sizin yaptiginiz o kuizler adetten baska bir anlama sahip degil. Yani, maksat sinava girmis olmak sadece.

Kuiz sonralari, insanlar sizin kuizde ele aldiginiz konuyu ve metnin sonunda yönelttiginiz soruyu bir yerlere not ediyorlar final sinavinda sorarsiniz diye düsünerekten, ve elbette bu normal, fakat sadece bu sebepten o kuizlere girdikleri için de, kuizler pek de amacina ulasmiyor.

Sonra, sizi kizdiran o kisa mesaj gibi sesli harflerin atilarak cevaplandigi kuiz kagitlari ortaya çikiyor iste!
Benim eklemek istedigim daha baska bir sey yok. Son olarak, size tesekkür etmek isterim.

Çünkü ders için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalistiginizin ve biz ögrencilerin fikrini de gerçekten önemsediginizin farkindayim; isin asli, bunu yapan pek fazla hoca da yok bu fakültede.

Comments are closed.

TOP