Onur Albayrak

Merhaba hocam,
Ilk olarak 2009-2010 yaz döneminde Performans ve Kariyer Yönetimi dersinizi almistim. 2010-2011 yani bu güz döneminde de Rekabet Yönetimi dersinizi aliyorum.

Her iki dersle ilgili olarak, dersin islenisi, küçük sinavlar, örnekler, slaytlar, zaten bizim dersten kopmamamizi sagliyor.

Açik konusuyorum yaz döneminde ilk derste sinavlari test yapacaginizi, slaytlari vereceginizi duyunca bir an ”kolay geçilecek ders ve bu hocanin baska hangi dersleri var acaba” diye düsünmeye baslamistim.

Fakat dersler geçtikçe aslinda kolayliktan çok eglenceli oldugunu anladim. Daha sonra da affiniza siginarak ” çok kiyak adam ya, ilk defa dinledigimden sikilmiyorum kanka , kanka bahar döneminde de alalim baris hocadan ders, oglum her derse giriyorum hepsi aklimda 1 kere okur geçerim aga” gibi yorumlar yapmaya basladim.

Bu dönem ayni görüslerim devam ediyor hocam. Dersin islenisi bizim için gerçekten rahatlatici ve vize final öncesi 1 kere slaytlari okuyup girdigim tek ders, bunun sebebi de gerek konularin çekiciligi gerekse sizin isleyis tarziniz hocam.

Yorumlarimi okuyan arkadaslarim da yanlis anlamasin, ben sizin dersinizden kolay geçilir demiyorum, sizin dersinizde diger derslere göre sikilmadan kolayca her seyi ögreniyorum. Bunda süphesiz katkiniz büyük…

Hersey için tesekkürler hocam. Saygilarimi sunarim.

Onur ALBAYRAK

Iktisat (IÖ) 4.sinif

Comments are closed.

TOP