Sevil Bal

Merhaba Hocam. Ben Insan Kaynaklari Yönetimi dersiniz ögrencilerinden Sevil Bal. Öncelikle yaz okuluma, bilgi birikimime ve keyifle ögrenmeye katkilarinizdan dolayi size tesekkür etmek istiyorum. Insan Kaynaklari Yönetimi dersine yenilik katmak üzere eger yorumlariniz olursa yazmanizi isterim demistiniz. Sunu söylemeliyim ki, ezberden uzaklasmaniz, ögrencilerinizi tartisma konularina dahil etme çabaniz, yorum yetenegimizi ve bakis açilarimizi gelistirme adina yaptiklariniz, bu dersin digerlerinden çok daha farklilasmasini saglamis durumda.

Benim naçizane eklemek istedigim, sizin de ders içerisinde yer verdiginiz ”tecrübe edinmis kimseleri anfilerde ögrencilerle bulusturmak” konusunda olacakti. Geçmis dönemlerde ögrencilerinizi çesitli merkezlere götürüp, onlarin birikimine uygulamali biçimiyle katkida bulundugunuzdan bahsetmistiniz; ancak ögrenci sayisinin artmasi nedeniyle bu durumun imkansiz hale geldigini de eklemistiniz. Bu konuda da oldukça haklisiniz; ancak hak verirsiniz ki, ögrencilerin önemli bir ihtiyaci da, teorik donanimlarinin yaninda pratiklerini kuvvetlendirmek ya da en azindan pratik yaparak tecrübe kazanmis kimselerin deneyimlerinden faydalanmaktir. Iste bu nedenle dersimize katkilarinin etkili olacagina inandiginiz yetkili ve tecrübeli kisilere ulasmanin, onlarin ögrencilerle bilgi alisverisi yapmasini saglamanin gerçekten bizi ilerletecegine inaniyorum.

Düsüncelerimize deger verdiginiz için ayrica tesekkür ediyorum ve simdiden ramazan bayraminizi içten dileklerimle kutluyorum. Sevgiyle kalin.

Comments are closed.

TOP