Emel Avcı

Iyi günler hocam..Son dersimizde bizden, ders isleyis yöntemlerinizi ve sizi elestirmemizi istemistiniz.Iki dönem dersinize girme firsatim oldu ve bu iki dönemde de en çok aklimda kalan nokta,derste sizinle ve sizin de bizimle kurabildiginiz iletisim olabilecek en yüksek seviyedeydi.

Size fikirlerimizi sunmaya çalisirken bizi çok güzel yüreklendirdiginizi düsünüyorum.Dört senedir ilk defa sizin dersinizde fikirlerimi paylasma cesareti gösterebilmem sanirim bunu dogruluyor.Bu durumun konularin anlasilmasinda en büyük etken oldugu kanaatindeyim.

Ayrica siniftaki bazi arkadaslardan küçük sinavlar konusunda sikayetlerle karsilastiginizi söylediyseniz de ben aksine bu uygulamayi çok yerinde buluyorum ve seçtiginiz konular zaten her insanin bir sekilde ilgisini çekecek konulardi. “Acaba haftaya konu ne olacak?” diye meraka bile düsürüyordu diyebilirim.

Çok eglenceli konularda kafa yormamizi ve kisitli zamanda bir seyler aktarabilmemizi kolaylastirici bir uygulamaydi.Kisacasi ben çok eglenceli ve dolu bir dönem geçirdim.

Sizden daha önce ders alma imkanim olmadigi için üzülüyorum.Derste bizim için sarfettiginiz çabalar gerçekten çok degerli benim için.Bana katmis oldugunuz her sey için size çok tesekkür ediyorum.Hep böyle mutlu kalmaniz dilegiyle… Emel AVCI

Comments are closed.

TOP