Ezgi Asar

Iyi günler hocam. Öncelikle sunu söylemek istiyorum; geçen dönem ve yaz dönemi dersleriniz çok verimli ve eglenceli geçti. Size emeginizden dolayi çok tesekkür ederim.

Derslere her zaman istekle geldim. Yaz dönemini kendi açimdan degerlendirdigimde hiçbir eksiklik göremedigimi söylemek isterim. Bana göre dersleri anlatim tarziniz çok güzeldi ve dersleri çok etkili sekilde bize aktardiginizi düsünüyorum.

Ayrica örnek olaylarla konular daha kalici oldu. Sadece ders açisindan degil, baska birçok açidan da olumlu katkilariniz oldugunu düsünüyorum.

Sizin dersler konusunda nasil disiplinli davrandiginizin ve derse hazirlanirken çok emek sarf ettiginizin farkinda olarak ben de üzerime düsen görevi daha çok ders çalisarak yerine getirmeye çalisiyorum. Derslerin isleyisi konusunda hiçbir eksiklik göremiyorum. Bize derslerle ilgili ve hayatimizla ilgili birçok açidan yol gösterdiniz.

Sizin diger hocalardan birçok açidan daha basarili ve farkli oldugunuzu düsünüyorum. Size tekrardan emeginizden dolayi çok çok tesekkür ederim. Size saglikli ve mutlu bir yasam dilerim.
Ezgi ASAR

Comments are closed.

TOP