Emre Erdoğan

Iyi günler hocam.
Bazi nedenler ve ardindan tatil yapmam dolayisiyla biraz geç oldu.
Öncelikle dersi isleyis tarziniz çok güzel. Hem espirili hem de ögrencilerle birebir diyalog içerisindesiniz. Sikici olmadan ve gayet etkili bir ders isleniyor.

Bir derste karizma ve karizmatik kisilerden örnek verdiginizde basbakanimizi örnek vermistiniz siyasi kisiligi ve düsünceleri disinda hitaber ve etkili olma konusunda. Burda da dikkat ettigim sizin derslerinizde tarafsiz oldugunuz ve objektif olarak örnekler verdiginizdi.

Ögrencilerinizle “..bey, ..hanim” diye söz etmeniz sizin ne kadar saygili oldugunuzu ve ögrencilerinizde size karsi ayni ölçülerde davrandigini göstermektedir.
Ders içerigi olarakta, bir isletme ögrencisi oldugum için gayet tatmin edici buldum. Daha önce aldigim insan kaynaklari yönetimi dersi ve diger isletme ve yönetim dersleri olmak üzere sizin dersiniz tamamlayici ve pekistirici bir özellik kazandi. Ayrica derslerde verdiginiz örnek olaylar, quiz uygulamalarida gerçek hayatta, pratikte daha çok karsilasilan seyler oldugu ve ayni zamanda derse olan bagliligi arttirdigidir.
Benim için gayet güzel bir yaz dönemiydi. Umarim gelecekteki ögrencilerinizde en az benim aldigim kadar keyif alirlar.
Güzel bir akademik hayat ve basarilar dilerim.

Yunus Emre ERDOGAN

Comments are closed.

TOP