Emre Atik

Öncelikle iyi günler dilerim hocam. Ders degerlendirmesi konusunda derslerinizi seçtigim için kendimi çok sansli görüyorum. Geçen dönem ve bu yaz sonunda derslerinizdeki konular, ayrica derslerde verdiginiz bilgiler ve öneriler sayesinde benim açimdan büyük bir gelisme söz konusu oldu.

Dersleriniz ufkumuzu genisletip bize farkli bakmayi ögretti, olaylari degerlendirirken farkli bakis açilari sagladi. Derslerinizin hepsine büyük bir istek ve merakla katildim , derslerdeki bir saniyeyi bile kaçirmamak için büyük özen gösterdim. Bizim için yaptiginiz çalismalarin ve arastirmalarin farkinda olarak derslerinize çalistim ve iyi notlar almayi kendime zorunlu olarak gördüm.

Derslerinizde verdiginiz bilgilerin sadece ögrenim hayatimizda degil, bütün hayatimiz boyunca lazim olacak bilgiler olarak gördüm ve verdiginiz slaytlardan örnek olaylara, söylediginiz önemli sözlere kadar hepsini dosyalayip sakladim. Derslerinizden sonra kendime olan özgüvenim artti ve kendime gelecekle ilgili daha büyük hedefler koydum.

Dersi isleyisiniz ve dersin kontrolünü saglamaniz bakimindan sizin, yeni ögretmen olacak kisilere bunu bir ders gibi verebileceginizi düsünüyorum, derslerinizde en ama en ufak bir eksiklik bile görmüyorum. Dersleriniz olabilecek en mükemmel sekilde geçiyor. Dersin islenisi çok akici ve akilda kalici oluyor.

Ayrica ögretmen ve ögrenci iliskisini tam olarak olmasi gereken seviyede tutup, kimsenin hakkini yemeden, gereken yerde gerektigi gibi davrandiginizi düsünüyorum.
Baris hocam bizim için yaptiginiz her sey için çok çok tesekkür ederim. Ne yaparsak yapalim hakkinizi ödememiz zor. Sizin derslerinizde söylediginiz ‘isimizi insallah hakkiyla yapiyoruzdur’ sözünüze, emin olabilirsiniz ki bence hakkindan çok çok daha fazlasini yapiyorsunuz.

Sizi gerçekten örnek bir ögretmen hepsinden öte örnek bir insan olarak görüyorum, size çok büyük bir sevgi ve saygi duyuyorum. Ayrica eger ilerde iyi bir yere gelebilirsem bunun içinde sizin katkinizin çok büyük olduguna emin olabilirsiniz.
Baris Hocam size bir ömür boyu saglikli, huzurlu ve mutlu bir hayat diler, sevgilerimi ve saygilarimi sunarim.
Emre Atik

Comments are closed.

TOP