CANSU ÖZKUL

Merhaba Hocam,

Rekabet Yönetimi dersiniz benim açımdan çok faydalı geçti. Her ders güncel konular üzerine yönetici bakış açısıyla yaptığımız sınıf tartışmaları, örnek olaylar içeren ve fikrimizi savunabilme, durum değerlendirmesi yapabilme yeteneklerimizi geliştiren kuizler sayesinde sadece Rekabet Yönetimi konusunda akademik bilgiler almakla kalmadık iş yaşamında bize faydası olacak davranış biçimleri ve farklı bakış açıları edindik. Ayrıca izlediğimiz TED videoları ve derslerimize konuk olan iş hayatında tecrübeli kişilerin deneyimleri de bizleri bilinçlendirdi ve ilhamlandırdı. Konulara uygun gerçek hayattan verdiğiniz örnek olaylar sayesinde de öğrendiğimiz konuları çok daha iyi özümseyebildik.

Ayrıca biz öğrencilerinizi fikrimizi söylemek konusunda cesaretlendirdiğiniz, interaktif ders işleme yönteminizle dersi tekdüzelikten kurtardığınız ve bir akademisyenden çok bir mentor gibi bize yol gösterici olduğunuz için çok teşekkür ederim. Benim için ve gördüğüm kadarıyla diğer birçok arkadaşım için çok verimli ve zevkli bir dersti.

Eğer ben de akademisyen olabilirsem sizin ders işleme tarzınız ve öğrencilere karşı tutumunuz benim için güzel bir örnek olacak.

Tüm bunlar için tekrar teşekkürlerimi sunarım Hocam :)

Comments are closed.

TOP