ÖZGÜN ELİKÜÇÜK

Merhaba hocam,

Nereden başlanır bilemiyorum güzel şeylerin sonunun yazılması. Bu üniversitede ve belki de bu şehirde geçirdiğim son aylar. Okulum bitti bitiyor

Geçen bahar dönemi işletme politikası dersini tavsiyeler üzerine sizden aldım.2.öğretim öğrencisi olarak sabahın erken saatinde dersinize hep istekle geldimJ Bu dönem de rekabet yönetimi dersinde birlikteydik. Dersi anlatma yönteminiz sizi hep farklı kıldı. Bize gereken bilgileri en akılda kalıcı yoldan ve en eğlenceli şekilde bize aktardınız. Derste çekildiğimiz fotoğraflarla sosyal medyada takipçi ailelerimizin gurur kaynağı oldukJ

Derse davet ettiğiniz konuklar, verdiğiniz örnek olaylar hayatın içinde olduğumuzu bize hatırlattı ve geleceğimize yön vermemiz hakkında katkı sağladı. Sınavlarınızda aldığımız notlar her zaman objektifti. Siz her öğrencinize karşı objektif davrandınız, olması gereken gibi.

Siz aslında derste hayat dersi veridiniz. İnsan olduğumuzu hatırlattınız.

Zor bir ismim olmasına rağmen bana ismimle hitap etmeniz bir üniversite öğrencisini mutlu ettiği gibi beni de çok mutlu ettiJ Küçük ayrıntıları fark etmemi, farkındalığı öğrettiniz en çok bana derslerinizde.

Zor günler geçirdiğimin farkında olan bir üniversite hocası. Buna ne söylenebilir ki… Öğrencileriyle birebir ilgilenen bir üniversite hocası az rastlanılır bir şey.

İyilikleriniz, efendiliğiniz, hoşgörülü olmanız, anlayışlı tavırlarınız her şeyden önemlisi örnek insan olmanız hakkında söyleyebileceğim çok şey var aslında, tüm bunlar için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayenizde daha çok kitap okudum, etrafıma daha dikkatle bakmayı öğrendim, hayatın güzel olduğunu tekrar fark ettim.

Hocam ben sayenizde tekrar gülümseyebildim.

Üzerimde emeğiniz çok büyük.

Barış Hocam size uzun, sağlıklı, huzurlu kısacası gönlünüzce bir ömür diliyorum, gönülden.

Sevgilerimle ve de saygılarımla,görüşmek üzere…

Comments are closed.

TOP