PERVİN AKINCI

Merhaba hocam. Son sınıftayım ve iş hayatına atılmama en yakın olduğum şu zamanlarda rekabet yönetimi dersini sizden alma şansını yakaladım. Ki 4. senemde okulun muhteşem(!) ders seçim sistemi sayesinde ilk defa istediğim dersleri alabildim. Gerçek anlamda iş hayatına bir ön hazırlık olduğunu düşünüyorum. Biraz kısa oldu keşke daha uzun olsaydı bu hazırlık ama bu kadarıyla yetinmek zorundayım :)

4 senedir Anadolu Üniversitesi’nde  tanıdığım en farklı hocalardan biri olduğunuzu söyleyebilirim. Ne gereksiz akademisyen kompleksleriniz var ne öğrenciye karşı bir art niyetiniz ne de 10 yıl öncesine ait ders notlarıyla öğrenciyi bunaltma gibi bir eğitim tekniğiniz. Gerçekten öğrencilerinize ve görevinize değer verdiğiniz çok açık ortada ve bunun için size bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Bütün Avrupa’yı es-es atkısıyla gezen, Eskişehir aşığı, 16 senedir okumaktan bezmiş bir öğrenciye bile ders sevdirebilen GERÇEK bir akademisyen olarak hatırlayacağım sizi. Bu eğlenceli ve bir o kadar da öğretici ders için tekrar teşekkürler hocam.

Comments are closed.

TOP