AYŞE NİLAY ÖĞÜT

Merhaba hocam,

Sizinle tanıştığım ve sizden ders aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sizinle öğrencileriniz arasındaki bağ hiçbir zaman klasik hoca-öğrenci ilişkisi gibi olmadı. Siz her zaman bize daha yakın oldunuz. Sizin olaylara bizim gözümüzden bakıp, bizi nasıl daha iyi eğitmek için çabaladığınızı görmek bizi önemsediğinizi anlamama fazlasıyla yetiyor.

Derslerdeki anlatım çeşitliliğiniz keyif ve bilgi vericiydi. Videoları izlememiz, değerli konukların tecrübelerini dinlememiz, güncel olaylarla konuyu bütünlemeniz derslerin oldukça verimli geçmesini sağladı.Tüm bunlara ek olarak, siz dersi hiçbir zaman tek işlemeyi kabul etmediniz, dersi her zaman bizim katılımlarımızla renklendirdiniz.

Bu çabalarınız gerçekten saygıya değer çok teşekkür ederim hocam..

Hocam bu çabalarınızdan dolayı bir şey daha eklemek istiyorum. Üniversiteyi bitirmek üzere olan biri olarak en büyük üzüntüm öğrendiğim tüm bilgilerin teorikten öteye geçememesidir. Herhangi bir uygulama ya da simulasyon sürecini de kendi deneyimlerime  eklemeyi çok isterdim. Böylece gerçek deneyimlere sahip olabilirdim.

Saygılar

Comments are closed.

TOP