RIDVAN ERDEN

Açıkça konuşmak gerekirse Barış hocam, çok ders meraklısı bir öğrenci değilim. Eskişehirde 5. yılım ve burayı çok seviyorum. Okulu da seviyorum ama bölümüm hakkında aynı şeyleri söyleyemem. ÇEKO öğrencisiyim, işletme bölümünden değilim.

Malum son sene kredi tamamlama çabaları vs. bunlar hep sıkıntı. Sizin dersinizi seçtim, isminizi duymuştum. “Baya iyi hoca dersler çok eğlenceli” dediler. Vay be dedim, bizim fakültede eğlenceli hoca, merak ettim aldım dersi. Hiçbir zaman “Abi ben neden bu dersi aldım, sabahın bi körü kalkıyorum.” demedim. Hiç pişman olmadım. Hatta sabaha karşı 4 ya da 4:30 gibi yatsam da kalktım geldim, şahitlerim var : )

Derste sadece bir girişimci adayı, bir işletmeci nasıl olunur diye öğrenmedik. Bazen o kadar küçük konulara değindiniz ki, cümlelerinizi o kadar ustaca kullandınız ki beni kendinize hayran bıraktınız. Mezun olmadan sizinle tanıştığım ve dersinizi aldığım için inanılmaz mutluyum. Bana göre tartışmasız, aldığım en güzel ve eğlenceli ders ve tanıdığım en başarılı hocasınız.

Keşke ilk yılımda sizden herhangi bir ders alsaydım. Belki o zaman fakülteye bakışım değişebilir, bölümümü sevme ihtimalim artabilirdi. Bir hocadan çok, bir dostsunuz belki benim için. Asla unutmayacağım insanlar arasındasınız. Takdir edersiniz ki kendine özgü tavrı olan çok fazla insan yok. Siz o nadir insanlardan birisiniz. Sonsuz mutluluk, başarı, sağlık ve huzur sizin olsun hocam. Benim gözümde “En baba hocasınız!”

Saygılar olsun : )

Comments are closed.

TOP