TALHA ULUŞANVER

Merhaba hocam, öncelikle okulumdaki son dönemde sizin gibi güzide, saygıdeğer ve bilgili bir insandan ders aldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Derslerde ve ders dışında öğrencilerinize duyduğunuz saygı beni çok memnun etti ve doğrusunu söylemem gerekirse bir hayli şaşırttı. Bu sayede onların özgüvenlerini arttırdığınıza inanıyorum.

Derslere gelen konuklar için ayrı bir parantez açmak isterim; Birçoğumuz tecrübeli bir insandan öğüt, tavsiye almak isteriz. Hayatımıza yön vermek için bu tavsiyeleri göz önünde bulundururuz ve fakat çoğumuzun etrafında bu kadar tecrübeli insanlar malesef yok. Bize bu imkanı sağladığınız için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Son olarak dersi seçmek isteyen öğrenciler ders, dersin nasıl aktarıldığı gibi konularda az çok bilgi sahibi olsun diye birkaç cümle yazayım. Barış hocamızın eğlenceli ve sıkmayan bir ders işleyiş tarzı vardır. 3 saat boyunca sıkıcı slaytlarla ders anlatmak yerine kısaca bahsedip kalan zamanı iyi değerlendirmeyi tercih eder. Öğrenci ile diyaloğu üst düzeydir.  Aşağı yukarı iki haftada bir sınıfta değerli bir konuk misafir edilir, konuk sunum gerçekleştirir ardından kısa bir sohbet ve soru cevap şeklinde devam eder. Dönemde 5 küçük sınav olur, tarihleri belli değildir ( bunlarda sizin bilgilerinizi ölçme amacı güdülmez, daha çok bir konuyla ilgili fikirlerinizi yazmanız istenir ). Her hafta bize birşeyler katacağına inanılan bir vidyo izlenir. Kısacası gayet interaktif bir ders ortamı vardır.

Saygılar, sevgiler..

Comments are closed.

TOP